İpler Kısa Filmine Destek Kampanyasında Son 5 Gün!

Tarih: 26 Mart 2016Kategori: Haberler, Kısa FilmlerYorum Yok 583 Kez Okundu

İpler kısa filmine destek için açtığımız Fongogo kitlesel fonlama sitesindeki kampanya son beş gününe girdi! 31 Mart Perşembe gününe kadar en az %100’e tamamlamamız gerekiyor, aksi takdirde şu ana kadar verilen destekler geri gönderiliyor. http://www.fongogo.com/p/ipler Bu adresten destek olan herkese söz verdiğimiz gibi sevimli hediyeler hazırlıyoruz, kimseyi eli boş göndermiyoruz :)

Sitedeki “Ödüller” kısmında, belli bir rakkam üzerindeki destek seçeneklerinin yanında “Tadaa! Hediye” yazıyor, işte bu miktarlarda destek yapan kişilere gidecek bu şirin hediyelerin örneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Hem İpler’e destek olmak, hem de Tadaa! Design tarafından hazırlanan, sınırlı sayıdaki el emeği göz nuru hediyelerimizi kaçırmamak istiyorsanız bu sayfayı inceleyiniz : http://www.fongogo.com/p/ipler

Site çok basit bir üyelik sistemi istiyor, sonrasında destek olmak istediğiniz miktarı seçiyorsunuz. Destek miktarınıza göre hediyelerinizi göreceksiniz. Miktarı seçtikten sonra site sizi ödeme kısmına yönlendiriyor. Gerisi zaten bildiğiniz herhangi bir internet alışverişi kadar kolay.

Maddi destek olamasanız bile paylaşırsanız seviniriz. Şimdiden teşekkürler.

Ayrıca tatlı tasarımları için sanat yönetmenimiz Ayşe Milli’ye teşekkürler :)

Orta Boy Hediye Örnekleri:

ipler-orta-hediyeler-k

Büyük Hediye Örneği:

ipler-buyuk-hediye-01

Küçük Hediye Örnekleri: 

ipler-kucuk-hediyeler-k

 

Facebook: https://www.facebook.com/TheYarnShortFilm
Instagram: https://www.instagram.com/iplerfilm/
İletişim: iplerfilm@gmail.com

Etiketler: , , ,

Cevapla

© Lunaroom - Gökçe Pehlivanoğlu | blog